P-50AAHF2X5
PanasonicPanasonic
P-50AAHF2X5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P-50AAHF2X5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY PACK NICAD 12.0V 500MAH
Ngā Rauemi: P-50AAHF2X5.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P-50AAHF2X5
Tau Wae P-50AAHF2X5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY PACK NICAD 12.0V 500MAH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5536 pcs Pepa Raraunga P-50AAHF2X5.pdf
Taumaha 210.01g Putanga - Kua tohua 12V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Te hanganga Side to Side, 5 Rows x 2 Cells
Rahi / Rahi 2.85" L x 1.14" W x 1.97" H (72.5mm x 29.0mm x 50.0mm) Raupapa P-50AA
Ko te rechargeability Yes Ētahi Ingoa P161-F025
P161F2X5
Tau o nga Pūtau 10 Tuhipoka -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Whakaahuatanga Taipitopito AA 12V Nickel Cadmium Battery Pack