P-50AAHF2X4
PanasonicPanasonic
P-50AAHF2X4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P-50AAHF2X4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY PACK NICAD 9.6V 500MAH
Ngā Rauemi: P-50AAHF2X4.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P-50AAHF2X4
Tau Wae P-50AAHF2X4 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY PACK NICAD 9.6V 500MAH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5852 pcs Pepa Raraunga P-50AAHF2X4.pdf
Taumaha 167.83g Putanga - Kua tohua 9.6V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Te hanganga Side to Side, 4 Rows x 2 Cells
Rahi / Rahi 2.28" L x 1.14" W x 1.97" H (58.0mm x 29.0mm x 50.0mm) Raupapa P-50AA
Ko te rechargeability Yes Ētahi Ingoa P161-F024
P161F2X4
Tau o nga Pūtau 8 Tuhipoka -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Whakaahuatanga Taipitopito AA 9.6V Nickel Cadmium Battery Pack
Te kaha 500mAh Pūtaiao Battery Nickel Cadmium
Rahi Pūtau Battery AA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P-50AAHF2
P-50AAHF2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: BATTERY PACK NICAD 2.4V 500MAH