P-120AS/A22
PanasonicPanasonic
P-120AS/A22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P-120AS/A22
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NICAD 1.2V 1.2AH 4/5 A
Ngā Rauemi: P-120AS/A22.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P-120AS/A22
Tau Wae P-120AS/A22 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NICAD 1.2V 1.2AH 4/5 A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5685 pcs Pepa Raraunga P-120AS/A22.pdf
Taumaha 26.31g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Flat Top (Non-Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 120mA Rahi / Rahi 0.67" Dia x 1.69" H (17.0mm x 43.0mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa P-120AS
Ētahi Ingoa P-120AS
P-120AS/A13
P-120AS/FT
P094
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Te Whakatau Whakatau 240mA Whakaahuatanga Taipitopito 4/5 A 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1.2Ah