P-120AAS/A2
PanasonicPanasonic
P-120AAS/A2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P-120AAS/A2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NICAD 1.2V 1.2AH L-AA
Ngā Rauemi: P-120AAS/A2.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P-120AAS/A2
Tau Wae P-120AAS/A2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NICAD 1.2V 1.2AH L-AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 4625 pcs Pepa Raraunga P-120AAS/A2.pdf
Taumaha 30.84g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 120mA Rahi / Rahi -
Mōhiohio Shipping - Raupapa P-120AAS
Ētahi Ingoa P-120AAS-1
P-120AAS/FT-1
P093T
P120AASA2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Te Whakatau Whakatau 240mA Whakaahuatanga Taipitopito L-AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1.2Ah
Te kaha 1.2Ah Pūtaiao Battery Nickel Cadmium
Rahi Pūtau Battery L-AA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P-11AAHL4X2
P-11AAHL4X2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: BATTERY PK 9.6V 110 MAH NICAD
I roto i te taonga: 4210 pcs
Tikiake: P-11AAHL4X2.pdf
RFQ
P-12-0
P-12-0
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CORD PIN TIP PLUG PATCH 12" BLK