P-100AASJ/B6B
PanasonicPanasonic
P-100AASJ/B6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P-100AASJ/B6B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NICAD 1.2V 1AH AA
Ngā Rauemi: P-100AASJ/B6B.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P-100AASJ/B6B
Tau Wae P-100AASJ/B6B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NICAD 1.2V 1AH AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5005 pcs Pepa Raraunga P-100AASJ/B6B.pdf
Taumaha 23.13g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Button Top (Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 100mA Rahi / Rahi 0.57" Dia x 1.97" H (14.5mm x 50.0mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa P-100AASJ
Ētahi Ingoa P100AASJ/B6B
P252
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Te Whakatau Whakatau 200mA Whakaahuatanga Taipitopito AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1Ah