P-100AASJ/A9
PanasonicPanasonic
P-100AASJ/A9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P-100AASJ/A9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NICAD 1.2V 1AH AA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P-100AASJ/A9
Tau Wae P-100AASJ/A9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NICAD 1.2V 1AH AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5808 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Flat Top (Non-Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 100mA Rahi / Rahi -
Mōhiohio Shipping - Raupapa P-100AASJ
Ētahi Ingoa P-100AASJ
P-90AAS/FT
P092
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Te Whakatau Whakatau 200mA Whakaahuatanga Taipitopito AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1Ah