NX5-D700B
PanasonicPanasonic
NX5-D700B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX5-D700B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX 24-240VAC/DC 700M
Ngā Rauemi: NX5-D700B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX5-D700B
Tau Wae NX5-D700B Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 1502 pcs Pepa Raraunga NX5-D700B.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 240 V, 24 V ~ 240 V Raupapa NX5
Mahinga Whakaaro Reflective, Diffuse Te Whakaaro Tae 27.559" (700mm)
Wā Whakautu 10ms Whirihoranga Whakaputa Dark-On
Ētahi Ingoa 1110-1985 Tae Mahi -20°C ~ 55°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Maama Maama Infrared Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP66 Mahinga Hononga Cable
Raina Tae 78.740" (2000.00mm) Momo Whakatika Adjustable