NX5-D700A
PanasonicPanasonic
NX5-D700A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX5-D700A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR 24-240VAC-12-240VDC 700MM
Ngā Rauemi: NX5-D700A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX5-D700A
Tau Wae NX5-D700A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR 24-240VAC-12-240VDC 700MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1359 pcs Pepa Raraunga NX5-D700A.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 240 V, 24 V ~ 240 V Raupapa NX5
Mahinga Whakaaro Reflective, Diffuse Te Whakaaro Tae 27.559" (700mm)
Wā Whakautu 10ms Whirihoranga Whakaputa Light-On
Ētahi Ingoa 1110-2287 Tae Mahi -20°C ~ 55°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Maama Maama Infrared Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP66 Mahinga Hononga Cable
Raina Tae 78.740" (2000.00mm) Momo Whakatika Adjustable