MTM763200LBF
PanasonicPanasonic
MTM763200LBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTM763200LBF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 20V WSMINI6-F1
Ngā Rauemi: MTM763200LBF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTM763200LBF
Tau Wae MTM763200LBF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 20V WSMINI6-F1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342542 pcs Pepa Raraunga MTM763200LBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.3V @ 1mA Pūrere Pūrere Whakarato WSMini6-F1-B
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 1A, 4V
Mana - Max 700mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, Flat Leads Ētahi Ingoa MTM763200LBFTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 280pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs - Momo FET N and P-Channel
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 20V 1.9A, 1.2A 700mW Surface Mount WSMini6-F1-B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.9A, 1.2A