MTM761100LBF
PanasonicPanasonic
MTM761100LBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTM761100LBF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 12V 4A WSMINI6
Ngā Rauemi: MTM761100LBF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTM761100LBF
Tau Wae MTM761100LBF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 12V 4A WSMINI6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 240440 pcs Pepa Raraunga MTM761100LBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±8V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato WSMini6-F1-B
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 42 mOhm @ 1A, 4V
Whakaaetanga Mana (Max) 700mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, Flat Leads Ētahi Ingoa MTM761100LBFCT
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 12V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 12V 4A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount WSMini6-F1-B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4A (Ta)