MAZ251000G
PanasonicPanasonic
MAZ251000G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAZ251000G
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 51V 1W DO41
Ngā Rauemi: MAZ251000G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAZ251000G
Tau Wae MAZ251000G Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 51V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244684 pcs Pepa Raraunga MAZ251000G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 51V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 200mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato DO41-A1
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa MAZ251000GCT Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 50 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 51V 1W ±6% Through Hole DO41-A1 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 33V