MAZ23000AG
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
MAZ23000AG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAZ23000AG
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 30V 1W DO41
Ngā Rauemi: MAZ23000AG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAZ23000AG
Tau Wae MAZ23000AG Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga DIODE ZENER 30V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5210 pcs Pepa Raraunga MAZ23000AG.pdf
Putanga - Whakamotu 25 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown DO-41
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 1W Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa MAZ23000AGTR Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MAZ23000AG Tae (Max) (Zzt) 30V
Whakaahua nui Zener Diode 1W ±7% Through Hole DO-41 ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±7%
Te Whirihoranga Diode 2µA @ 20V Whakaahuatanga DIODE ZENER 30V 1W DO41
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1V @ 200mA