MA4Z71300L
PanasonicPanasonic
MA4Z71300L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA4Z71300L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SMINI4
Ngā Rauemi: MA4Z71300L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA4Z71300L
Tau Wae MA4Z71300L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SMINI4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5298 pcs Pepa Raraunga MA4Z71300L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 30mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato SMini4-F1 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed