MA4X71300L
PanasonicPanasonic
MA4X71300L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA4X71300L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V MINI4
Ngā Rauemi: MA4X71300L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA4X71300L
Tau Wae MA4X71300L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V MINI4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4938 pcs Pepa Raraunga MA4X71300L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 30mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato Mini4-G1 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 1ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Ētahi Ingoa MA4X71300LCT
MA713
MA713CT
MA713CT-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 125°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 2 Independent Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Independent Schottky 30V 30mA (DC) Surface Mount TO-253-4, TO-253AA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 30mA (DC)