M7RX15S4YS
Hua Hua
Tau Wae: M7RX15S4YS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W
Ngā Rauemi: M7RX15S4YS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M7RX15S4YS
Tau Wae M7RX15S4YS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS