M7RX15S4YGA
Hua Hua
Tau Wae: M7RX15S4YGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W
Ngā Rauemi: M7RX15S4YGA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M7RX15S4YGA
Tau Wae M7RX15S4YGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS