LT4HWT-AC240VS
PanasonicPanasonic
LT4HWT-AC240VS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LT4HWT-AC240VS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 9999HR 0.1A 30V
Ngā Rauemi: LT4HWT-AC240VS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LT4HWT-AC240VS
Tau Wae LT4HWT-AC240VS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 9999HR 0.1A 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1104 pcs Pepa Raraunga LT4HWT-AC240VS.pdf
Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Up/Down Digit Keys Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa LT4H-W Momo Tae Solid State Relay
Ētahi Ingoa 1110-3412 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPST-NO (1 Form A) 0.01 Sec ~ 9999 Hrs Delay 0.1A @ 30VDC Panel Mount Te wa roa 0.01 Sec ~ 9999 Hrs
Whakapā atu @ Whakaoho 0.1A @ 30VDC Takahanga SPST-NO (1 Form A)