LT4HW-DC24VS
PanasonicPanasonic
LT4HW-DC24VS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LT4HW-DC24VS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 9999HR 5A 250V
Ngā Rauemi: LT4HW-DC24VS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LT4HW-DC24VS
Tau Wae LT4HW-DC24VS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 9999HR 5A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1033 pcs Pepa Raraunga LT4HW-DC24VS.pdf
Tuhinga o mua 12 ~ 24VDC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Up/Down Digit Keys Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa LT4H-W Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa 1110-2519
LT4HW-DC24VS-ND
Q1140702
Momo Tae Panel Mount
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Programmable (Multi-Function) Whakaahuatanga Taipitopito Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.01 Sec ~ 9999 Hrs Delay 5A @ 250VAC Panel Mount
Te wa roa 0.01 Sec ~ 9999 Hrs Whakapā atu @ Whakaoho 5A @ 250VAC