LC4H-T4-DC24V
PanasonicPanasonic
LC4H-T4-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LC4H-T4-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua COUNTER LCD 4 CHAR 12-24V PNL MT
Ngā Rauemi: LC4H-T4-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LC4H-T4-DC24V
Tau Wae LC4H-T4-DC24V Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 1075 pcs Pepa Raraunga LC4H-T4-DC24V.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 12 ~ 24VDC
Momo Preset Hōputu Time -
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Raupapa LC4H
Tautuhi anō External, Front Panel Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Solid State Ētahi Ingoa 1110-3411
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Aratau Mahi Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input No Voltage
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Momo Whakaatu LCD - Dual Color Characters, Backlight
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei - Tatau Tau 30Hz, 5kHz