LC4H-T4-AC240V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LC4H-T4-AC240V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua COUNTER LCD 4 CHAR 100-240V PNL
Ngā Rauemi: LC4H-T4-AC240V.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 826 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LC4H-T4-AC240V
Tau Wae LC4H-T4-AC240V Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 826 pcs Pepa Raraunga LC4H-T4-AC240V.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC
Momo Batch, Tachometer, Totalizer Hōputu Time -
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Raupapa LC4H
Tautuhi anō External, Front Panel Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Solid State Tae Mahi -10°C ~ 55°C
Aratau Mahi Up, Down, Command, Individual, Quadrature Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input No Voltage Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Momo Whakaatu LCD - Dual Color Characters, Backlight Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei -
Tatau Tau 30Hz, 5kHz