KR16TT160928
PanasonicPanasonic
KR16TT160928 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KR16TT160928
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 140 OHM SOLID 9MM
Ngā Rauemi: KR16TT160928.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KR16TT160928
Tau Wae KR16TT160928 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FERRITE CORE 140 OHM SOLID 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5746 pcs Pepa Raraunga KR16TT160928.pdf
Momo Round Raupapa TT
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.630" Dia (16.00mm)
Ētahi Ingoa P11371
P11371-ND
P12720
Momo Tae Free Hanging
Tuhinga - Te roa 1.102" (28.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.354" Dia (9.00mm)
Taeha @ Ngaa 140 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 140 Ohm @ 100MHz ID 0.354" Dia (9.00mm) OD 0.630" Dia (16.00mm) Length 1.102" (28.00mm)