KR16TT160918
PanasonicPanasonic
KR16TT160918 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KR16TT160918
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 110 OHM SOLID 9MM
Ngā Rauemi: KR16TT160918.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KR16TT160918
Tau Wae KR16TT160918 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FERRITE CORE 110 OHM SOLID 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4906 pcs Pepa Raraunga KR16TT160918.pdf
Momo Round Raupapa TT
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.630" Dia (16.00mm)
Ētahi Ingoa P11370
P11370-ND
P12719
Momo Tae Free Hanging
Tuhinga - Te roa 0.709" (18.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.354" Dia (9.00mm)
Taeha @ Ngaa 110 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 0.354" Dia (9.00mm) OD 0.630" Dia (16.00mm) Length 0.709" (18.00mm)