KR-1400AE
PanasonicPanasonic
KR-1400AE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KR-1400AE
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NICAD 1.2V 1.4AH A
Ngā Rauemi: KR-1400AE.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KR-1400AE
Tau Wae KR-1400AE Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NICAD 1.2V 1.4AH A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 4175 pcs Pepa Raraunga KR-1400AE.pdf
Taumaha 31.3g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Flat Top (Non-Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 140mA Rahi / Rahi 0.66" Dia x 1.92" H (16.7mm x 48.8mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa Cadnica
Ētahi Ingoa F12410159
SY111
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Te Whakatau Whakatau 280mA
Whakaahuatanga Taipitopito A 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1.4Ah Te kaha 1.4Ah
Pūtaiao Battery Nickel Cadmium Rahi Pūtau Battery A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KR-1400AEF10
KR-1400AEF10
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: BATT PACK 12.0V 1400MAH NICAD
I roto i te taonga: 4177 pcs
Tikiake: KR-1400AEF10.pdf
RFQ
KR-1300SCL4X2
KR-1300SCL4X2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: BATT PACK 1300MAH 9.6V SC NICAD
I roto i te taonga: 5110 pcs
Tikiake: KR-1300SCL4X2.pdf
RFQ
KR-1400AEF2X5
KR-1400AEF2X5
Tikiake: KR-1400AEF2X5.pdf
KR-1400AEF2X3
KR-1400AEF2X3
Whakaahuatanga: BATT PACK 7.2V 1400MAH NICAD
Tikiake: KR-1400AEF2X3.pdf
KR-1300SCL3X2
KR-1300SCL3X2
Whakaahuatanga: BATT PACK 1300MAH 7.2V SC NICAD
Tikiake: KR-1300SCL3X2.pdf
KR-1400AEF2X2
KR-1400AEF2X2
Whakaahuatanga: BATT PACK 4.8V 1400MAH NICAD