KR-1300SCT
PanasonicPanasonic
KR-1300SCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KR-1300SCT
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NICAD 1.2V 1.3AH SC
Ngā Rauemi: KR-1300SCT.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KR-1300SCT
Tau Wae KR-1300SCT Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NICAD 1.2V 1.3AH SC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5962 pcs Pepa Raraunga KR-1300SCT.pdf
Taumaha 44.91g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 130mA Rahi / Rahi -
Mōhiohio Shipping - Raupapa Cadnica
Ētahi Ingoa SY151T Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Te Whakatau Whakatau 260mA
Whakaahuatanga Taipitopito SC 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1.3Ah Te kaha 1.3Ah