JW1FSN-B-DC24V
PanasonicPanasonic
JW1FSN-B-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW1FSN-B-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: JW1FSN-B-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW1FSN-B-DC24V
Tau Wae JW1FSN-B-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53114 pcs Pepa Raraunga JW1FSN-B-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JW Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa 255-1727
JW1FSNBDC24V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Insulation - Class B, Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.1 kOhms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 22.0mA