JW1FHN-DC12V
Panasonic Electric WorksPanasonic Electric Works
Panasonic Electric Works
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW1FHN-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Ngā Rauemi: JW1FHN-DC12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW1FHN-DC12V
Tau Wae JW1FHN-DC12V Kaihanga Panasonic Electric Works
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31596 pcs Pepa Raraunga JW1FHN-DC12V.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Silver Nickel (AgNi) Tahuri i te Ngaohihi (Max) 250VAC, 30VDC - Max
Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 8.4 VDC Te Whakariterite Whakamuri General Purpose
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 10A
Nga taumata mo te rerenga Non Latching Raupapa JW
Rotor Inertia 270 Ohms RoHS Tūnga Tray
Wā Whakaora 15ms Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 1.2 VDC Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga JW1FHN-DC12V Taumahi Kaute 530 mW
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahua nui General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 12VDC
Kohikohi Ngaohiko 44mA Kohikohi Miihini 5ms