JW1AFSN-B-DC48V
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-B-DC48V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW1AFSN-B-DC48V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Ngā Rauemi: JW1AFSN-B-DC48V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW1AFSN-B-DC48V
Tau Wae JW1AFSN-B-DC48V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5584 pcs Pepa Raraunga JW1AFSN-B-DC48V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 33.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JW Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa 255-3680
JW1AFSN-B-DC48V-ND
JW1AFSNBDC48V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 48VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 4.4 kOhms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 11.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JW1AFSN-B-DC48V-F
JW1AFSN-B-DC48V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V