JW1AFSN-B-DC12V
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-B-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW1AFSN-B-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Ngā Rauemi: JW1AFSN-B-DC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW1AFSN-B-DC12V
Tau Wae JW1AFSN-B-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4657 pcs Pepa Raraunga JW1AFSN-B-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JW Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa 255-2820
JW1AFSN-B-DC12V-ND
JW1AFSNBDC12V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Insulation - Class B, Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 270 Ohms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 44.0mA