JM1AN-ZTM-DC48V
PanasonicPanasonic
JM1AN-ZTM-DC48V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JM1AN-ZTM-DC48V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 48V
Ngā Rauemi: JM1AN-ZTM-DC48V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JM1AN-ZTM-DC48V
Tau Wae JM1AN-ZTM-DC48V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5645 pcs Pepa Raraunga JM1AN-ZTM-DC48V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 33.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187"/0.250" Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa JM Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.56 kOhms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 18.8mA