JM1AN-ZTM-DC12V
PanasonicPanasonic
JM1AN-ZTM-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JM1AN-ZTM-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V
Ngā Rauemi: JM1AN-ZTM-DC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JM1AN-ZTM-DC12V
Tau Wae JM1AN-ZTM-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4960 pcs Pepa Raraunga JM1AN-ZTM-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187"/0.250" Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa JM Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA