JE1AXN-DC48V-H
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JE1AXN-DC48V-H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 48V
Ngā Rauemi: JE1AXN-DC48V-H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JE1AXN-DC48V-H
Tau Wae JE1AXN-DC48V-H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5504 pcs Pepa Raraunga JE1AXN-DC48V-H.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 33.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JE-X Wā Whakaora 2ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 5.76 kOhms
Kohikohi Miihini 400 mW Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JE1AXN-DC6V-H
JE1AXN-DC6V-H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 6V
I roto i te taonga: 4113 pcs
Tikiake: JE1AXN-DC6V-H.pdf
RFQ
JE1AXN-DC48V
JE1AXN-DC48V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 48V