JE1AXN-DC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JE1AXN-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Ngā Rauemi: JE1AXN-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JE1AXN-DC24V
Tau Wae JE1AXN-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5490 pcs Pepa Raraunga JE1AXN-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JE-X Wā Whakaora 2ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.44 kOhms
Kohikohi Miihini 400 mW Kohikohi Kei te Aukati 16.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JE1AXN-DC5V
JE1AXN-DC5V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V
I roto i te taonga: 5519 pcs
Tikiake: JE1AXN-DC5V.pdf
RFQ
JE1AXN-DC48V
JE1AXN-DC48V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 48V
I roto i te taonga: 4407 pcs
Tikiake: JE1AXN-DC48V.pdf
RFQ
JE1AXN-DC24V-H
JE1AXN-DC24V-H
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V