JA1B-TMP-DC12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JA1B-TMP-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
Ngā Rauemi: JA1B-TMP-DC12V.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JA1B-TMP-DC12V
Tau Wae JA1B-TMP-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4982 pcs Pepa Raraunga JA1B-TMP-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa JA Wā Whakaora 2ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -10°C ~ 50°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NC (1 Form B) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 15A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NC (1 Form B) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 120 Ohms
Kohikohi Miihini 1.2 W Kohikohi Kei te Aukati 100mA