JA1B-TMP-AC115V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JA1B-TMP-AC115V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 115V
Ngā Rauemi: JA1B-TMP-AC115V.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JA1B-TMP-AC115V
Tau Wae JA1B-TMP-AC115V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4290 pcs Pepa Raraunga JA1B-TMP-AC115V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa JA Wā Whakaora 2ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -10°C ~ 50°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NC (1 Form B) 115VAC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 15A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NC (1 Form B) Kohikohi Ngaohiko 115VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.3 VA
Kohikohi Kei te Aukati 12.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JA1B-TMP-DC12V
JA1B-TMP-DC12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
I roto i te taonga: 4982 pcs
Tikiake: JA1B-TMP-DC12V.pdf
RFQ
JA1A-TM-AC115V-P
JA1A-TM-AC115V-P
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 115V
I roto i te taonga: 6023 pcs
Tikiake: JA1A-TM-AC115V-P.pdf
RFQ
JA1-25/J
JA1-25/J
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: JUMPER SINGLE ROW TERMINAL BLOCK
Tikiake: JA1-25/J.pdf
JA1A-TMP-AC115V-P
JA1A-TMP-AC115V-P
Tikiake: JA1A-TMP-AC115V-P.pdf
JA1A-TMP-DC48V-P
JA1A-TMP-DC48V-P
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 48V