HL2-HTM-DC18V
PanasonicPanasonic
HL2-HTM-DC18V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HL2-HTM-DC18V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 18V
Ngā Rauemi: HL2-HTM-DC18V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HL2-HTM-DC18V
Tau Wae HL2-HTM-DC18V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4903 pcs Pepa Raraunga HL2-HTM-DC18V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 14.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 125VAC - Nom
Raupapa HL Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 18VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 18VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 360 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 50.0mA