HL2-HTM-DC12V
PanasonicPanasonic
HL2-HTM-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HL2-HTM-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Ngā Rauemi: HL2-HTM-DC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HL2-HTM-DC12V
Tau Wae HL2-HTM-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5145 pcs Pepa Raraunga HL2-HTM-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 125VAC - Nom
Raupapa HL Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HL2-HTM-AC48V
HL2-HTM-AC48V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
I roto i te taonga: 5600 pcs
Tikiake: HL2-HTM-AC48V.pdf
RFQ
HL2-HTM-DC12V-F
HL2-HTM-DC12V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V