HL2-H-AC48V
PanasonicPanasonic
HL2-H-AC48V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HL2-H-AC48V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Ngā Rauemi: HL2-H-AC48V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HL2-H-AC48V
Tau Wae HL2-H-AC48V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5466 pcs Pepa Raraunga HL2-H-AC48V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 38.4 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 14.4 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 125VAC - Nom
Raupapa HL Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 25.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HL2-H-AC48V-F
HL2-H-AC48V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V