HL2-H-AC24V
PanasonicPanasonic
HL2-H-AC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HL2-H-AC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: HL2-H-AC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HL2-H-AC24V
Tau Wae HL2-H-AC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4058 pcs Pepa Raraunga HL2-H-AC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 125VAC - Nom
Raupapa HL Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2214
HL2-H-AC24V-ND
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 50.0mA