HJ4-L-DC12V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ4-L-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ4-L-DC12V
Tau Wae HJ4-L-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12983 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1691
HJ4LDC12V
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA