HJ4-L-DC110V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-DC110V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ4-L-DC110V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ4-L-DC110V
Tau Wae HJ4-L-DC110V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12120 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 11 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 11 kOhms
Kohikohi Miihini 1.1 W Kohikohi Kei te Aukati 9.1mA