HJ4-L-AC100V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-AC100V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ4-L-AC100V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ4-L-AC100V
Tau Wae HJ4-L-AC100V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11100 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 80 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 30 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 100VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 100VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.3 VA
Kohikohi Kei te Aukati 11.6mA