HJ4-DC48V-6
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ4-DC48V-6
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GENERAL PURPOSE
Ngā Rauemi: HJ4-DC48V-6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ4-DC48V-6
Tau Wae HJ4-DC48V-6 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5543 pcs Pepa Raraunga HJ4-DC48V-6.pdf
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay Coil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HJ4-DC48V-D
HJ4-DC48V-D
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE
I roto i te taonga: 5667 pcs
Tikiake: HJ4-DC48V-D.pdf
RFQ
HJ4-DC24V-D
HJ4-DC24V-D
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
I roto i te taonga: 9663 pcs
Tikiake:
RFQ
HJ4-DC24V-D-6
HJ4-DC24V-D-6
Tikiake: HJ4-DC24V-D-6.pdf
HJ4-DC24V
HJ4-DC24V
Tikiake:
HJ4-DC48V
HJ4-DC48V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V