HHR-370AHA05
PanasonicPanasonic
HHR-370AHA05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-370AHA05
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NIMH 1.2V 3.5AH L-FAT A
Ngā Rauemi: 1.HHR-370AHA05.pdf2.HHR-370AHA05.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
1080 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-370AHA05
Tau Wae HHR-370AHA05 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NIMH 1.2V 3.5AH L-FAT A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 15422 pcs Pepa Raraunga 1.HHR-370AHA05.pdf2.HHR-370AHA05.pdf
Taumaha 60.78g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Flat Top (Non-Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 370mA Rahi / Rahi 0.72" Dia x 2.64" H (18.2mm x 67.0mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa HHR
Ētahi Ingoa HHR-370AH
HHR370AHA05
P637
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Whakatau Whakatau 700mA Whakaahuatanga Taipitopito L-Fat A 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 3.5Ah