HHR-330AHY01
PanasonicPanasonic
HHR-330AHY01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-330AHY01
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NIMH 1.2V 3.2AH L-FAT A
Ngā Rauemi: HHR-330AHY01.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-330AHY01
Tau Wae HHR-330AHY01 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NIMH 1.2V 3.2AH L-FAT A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 13644 pcs Pepa Raraunga HHR-330AHY01.pdf
Taumaha 60.78g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Flat Top (Non-Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 330mA Rahi / Rahi 0.72" Dia x 2.64" H (18.2mm x 67.0mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa HHR
Ētahi Ingoa HHR-330AH
HHR-330APH
P636
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Te Whakatau Whakatau 640mA
Whakaahuatanga Taipitopito L-Fat A 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 3.2Ah Te kaha 3.2Ah