HHR-150AAC8T
PanasonicPanasonic
HHR-150AAC8T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-150AAC8T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NIMH 1.2V 1.5AH AA
Ngā Rauemi: 1.HHR-150AAC8T.pdf2.HHR-150AAC8T.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-150AAC8T
Tau Wae HHR-150AAC8T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NIMH 1.2V 1.5AH AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 50362 pcs Pepa Raraunga 1.HHR-150AAC8T.pdf2.HHR-150AAC8T.pdf
Taumaha 26.31g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 150mA Rahi / Rahi -
Mōhiohio Shipping - Raupapa HHR
Ētahi Ingoa P015T Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Te Whakatau Whakatau 300mA
Whakaahuatanga Taipitopito AA 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 1.5Ah Te kaha 1.5Ah