HHR-150AAC8
PanasonicPanasonic
HHR-150AAC8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-150AAC8
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NIMH 1.2V 1.5AH AA
Ngā Rauemi: 1.HHR-150AAC8.pdf2.HHR-150AAC8.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
1260 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-150AAC8
Tau Wae HHR-150AAC8 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NIMH 1.2V 1.5AH AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 58153 pcs Pepa Raraunga 1.HHR-150AAC8.pdf2.HHR-150AAC8.pdf
Taumaha 26.31g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Flat Top (Non-Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 150mA Rahi / Rahi 0.57" Dia x 1.99" H (14.5mm x 50.5mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa HHR
Ētahi Ingoa HHR-150AA
HHR-150AAB05
HHR150AA
HHR150AAC8
P015
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatau Whakatau 300mA Whakaahuatanga Taipitopito AA 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 1.5Ah