HG3-AC115V-F
PanasonicPanasonic
HG3-AC115V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HG3-AC115V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 20A 115V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HG3-AC115V-F
Tau Wae HG3-AC115V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 20A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5540 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HG Wā Whakaora 40ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2787
HG3-AC115V-F-ND
Tae Mahi -50°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 40ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 115VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 115VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 5.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 45.2mA