HG3-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HG3-DC24V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HG3-DC24V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 20A 24V
Ngā Rauemi: HG3-DC24V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HG3-DC24V-F
Tau Wae HG3-DC24V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 20A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5995 pcs Pepa Raraunga HG3-DC24V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HG Wā Whakaora 40ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2788 Tae Mahi -50°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 40ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 364 Ohms
Kohikohi Miihini 1.6 W Kohikohi Kei te Aukati 66.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HG3-SFDUL
HG3-SFDUL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 11 POS DIN RAIL