HE2AN-DC24V
PanasonicPanasonic
HE2AN-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HE2AN-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Ngā Rauemi: HE2AN-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HE2AN-DC24V
Tau Wae HE2AN-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7643 pcs Pepa Raraunga HE2AN-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa HE Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1660
HE2ANDC24V
Tae Mahi -50°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 25A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 300 Ohms Kohikohi Miihini 1.92 W
Kohikohi Kei te Aukati 80.0mA