HE2AN-AC48V
PanasonicPanasonic
HE2AN-AC48V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HE2AN-AC48V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Ngā Rauemi: HE2AN-AC48V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HE2AN-AC48V
Tau Wae HE2AN-AC48V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4600 pcs Pepa Raraunga HE2AN-AC48V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 33.6 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa HE Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 55°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 25A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 48VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 1.9 VA Kohikohi Kei te Aukati 39.0mA